Dodávateľ rastlín, ktoré nenájdete v bežných záhradníctvach                                                                                       

l cenník l home l e-mail l reklama  l       
 
sdfdddd

ZÁHRADNÍCTVO

HOSTA E-SHOP
ĽALIOVKY E-SHOP

HOSTA

ĽALIOVKY

OBJEDNÁVKA         

KDE NÁS NÁJDETE

NEVIETE SI VYBRAŤ?    

MISS HOSTA SR
BONSAJ HOSTA
U NÁS DOMA
ATLAS HOST

navštívte aj...

Rebríček 

najpopulárnejších 

kultivarov Host v

USA

 

Najobľúbenejšia hosta SLOVENSKA:

2004 Halcyon

2005 June

2006 June

2007 Steined Glass

2008 Janet

2009-12 Ice Age Trail

2013 Autumns Frost

 

Hlasujete!

MISS HOSTA SR 2014

 

   

 

Stránka bola daná do prevádzky

dňa: 22. 3. 2004

Posledne upravené: 1. 12. 2013

 

 

kvety, záhradníctva, trvalky, kvetinárstva,  letničky,  okrasné, ruže, ovocie, záhrada, architektúra, garden design, tulipány, narcisy, ľalie, krušpán, skalničky, bonsaj, škôlka, lesná, les, sadenice, ovocie, vinárstvo, vinič, sadovníctvo, aranžovanie, liečivé rastliny, okrasná, zoznam, katalóg, zelenina, obilie, jačmeň, kukurica, sekací, žatva, stroj, črepník, kontajner, rašelina, zemina, substrát, traktor, stroj,  

Objednajte si vaše rastliny cez internet. Získate ich lacnejšie ako v kamennej predajni.

Prekvapenie prišlo 29.3.2013. Z nedazdania sme mali na záhonoch aj pre domom 20 cm snehu. Posielanie rastlín sa opozdilo asi o 10 dní.

Koncom apríla 2013 sme už ale posielali aj vysádzali rastliny v plnom prúde.

No a v lete 2013 už bolo všetko tak, ako malo byť. Závlaha zavlažovala, tieňovka tienila a naša dcéra Zuzana mobilovala....:-).

A tak sme v lete 2013 už len spomínali, ako bolo na jar veselo... Pomáhal nám v tom jarnom zhone aj Mirko "Talian", ktorý nás bavil svojimi príbehmi zo života, Mirko "Kuchár", ktorý nám varil perfektné guláše, a murár "Tony", ktorý sa staral, aby bolo všetko vo vodováhe a aby mal betón tú správnu hustotu. Stará mama piekla buchty a ostatné žienky sa starali aby bolo vždy veselo... Budeme na to dlho spomínať.

Evka, Majka, Ruženka, Veronika, Helenka a Katka sa starali aj o to aby ste dostali rastlinky pekne zabalené. Napríklad ako tieto.
 

 

Sezóna 2013

 

 

Rok 2013 bol rokom, keď sme prešli v oblasti pestovnia rastlín na vyššiu "level". Práce, zamerané na skvalitnenie našej produkcie, ktoré sme začali ešte na jeseň v roku 2012 sme dokončili v roku 2013. Na jar nám najskôr trošku neprialo počasie, keď ešte koncom marca napadlo skoro 20 cm snehu. Preto sme aj trochu meškali s posielaním rastlín. Ale nakoniec sme všetko stihli. Hneď ako sa rozpustil sneh, už začiatkom apríla sme začali so stavbou tienenia pre naše kvietky. Dá sa povedať, že až na drobné problémy, všetko išlo ako "po masle" a v júni bola pergola hotová. Aj keď sme úplne nedokončili závlahu ani konečnú úpravu terénu, nebolo to rozhodujúce. Rozhodujúce bolo to, že naše hosty si mohli užívať takmer celý rok pekný tieň pod profesionálnym zatienením. Odrazilo sa to aj na stave rastlín. Mali sme tento rok menej slimákov aj kvalita rastlín bola výborná. Na konci roka sme urobili invetúru ktorá potvrdila cca 40 000 rastlín na záhonoch.

Na dvore u nás doma sa toho veľa nezmenilo. Kvietky pekne rástli a robili nám radosť.

Koncom roka sme pripravili veľkú zmenu v našom internetovom obchode. Chystáme všetko na to, aby sme začiatkom roku 2014 začali s predajom na našej novej internetovej stránke www.eurohosta.com. Profesionálny E-shop by mal byť veľmi užívateľsky príjemný a prehľadný. Tak nám držte palce aby sa nám to podarilo.

Napísané 4. 12. 2013

 
 
 

V lete sa pekne rozrastajú a kryjú pôdu veľkolisté brunery (Brunnera macrophylla „Jack Frost“ a Brunnera macrophylla „Variegata“).

 
 

V januári 2013 sme vymenili interiér predajni pri nemocnici v Žiari nad Hronom. Veríme, že ste ste ocenili účelný a vkusný interiér, ktorý sme zrealizovali v spolupráci s architektom.

 
 
   

 

Aj takéto úžasné trvalky si môžete vysadiť vo svojej záhrade. Stačí si pozrieť našu ponuku host? Nalistujte si First Frost...

Leto 2004 I

Leto 2004 II

Zima 2004/2005

Leto 2005

Leto 2006

Leto 2007

Leto 2008

Leto 2009

Leto 2010

Leto 2011

Leto 2012

Leto 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

kvety, záhradníctva, trvalky, kvetinárstva,  letničky,  okrasné, ruže, ovocie, záhrada, architektúra, garden design, tulipány, narcisy, ľalie, krušpán, skalničky, bonsaj, škôlka, lesná, les, sadenice, ovocie, vinárstvo, vinič, sadovníctvo, aranžovanie, liečivé rastliny, okrasná, zoznam, katalóg, zelenina, obilie, jačmeň, kukurica, sekací, žatva, stroj, črepník, kontajner, rašelina, zemina, substrát, traktor, stroj,  

 

Záhradníctvo HOSTA

Dr. Jánského 2700/33965 01

Žiar nad Hronom Slovenská Republika 

Telefón: (++421) 0907 237 791

E-mail: dana@hostazahrada.sk

URL: http://www.hostazahrada.sk

 

  TOPlist