PREDÁM POZEMOK ŽIAR NAD HRONOM
 

PREDÁM LUKRATÍVNY POZEMOK ŽIAR N. HR.|Predám dom Vígľaš

Lokalita

Pozemok má výmeru cca 1400 m2. Má obdĺžnikový tvar. Leží z časti pod budovou (zastavná plocha), z časti pod parkoviskom a z časti na pobrežnej zóne. Leží v oblasti známej v Žiari nad Hronom ako "Mŕtve rameno" - mŕtve rameno Hrona s výmerou cca 2 - 3 ha.

Rekreačná zóna

Mŕtve rameno rieky Hron leží pri hlavnej ceste smerom od Zvolena do Prievidze, tesne pod kaštieľom. Je to už desiatky rokov známa oddychová zóna v okresnom meste Žiar nad Hronom. Mŕtve rameno je najmä rajom rybárov ale aj cieľom rodinných vychádzok či miestom stretávanie psíčkárov. Lokalita má veľký ponteciál rozvoja. Od centra mesta je vzdialené len asi 1 km a leží na hlavnom ťahu, autobusová zástavka je priamo pri ramene.

 

Voda

Hlavným rysom lokality je prítomnosť vody. Tá nie je využiteľná na kúpanie ale slúži ako rybársky revír hojne navštevovaný rybármi zo Žiaru nad hronom aj z blízkeho okolia.

Parkovisko

Časť pozemku leží pod parkoviskom. To je asfaltové a slúži nie len ako miesto na parkovanie ale aj ako miesto stretnutia a organizovania zábavných podujatí.

Stavba

Na pozemku stojí stavba. Pozemmok nemá na stavbu vecné bremeno. Budova je prevádzkovaná rybárskym zväzom a prenajímaná ako reštaurácia. Nie je predmetom predaja.

 

Cena

Cena pozemku je 30 eur za 1 m2, dohoda možná. Nie som realitka ale majiteľ. Kontaktujte nás na tel. 0903 401 839 alebo mailom na dana@eurohosta.com.