PREDÁM DOM VÍGĽAŠ
 

PREDÁM DOM VÍGĽAŠ|Predám pozemok Žiar nad Hronom

Poloha

Rodinný dom na predaj Vígľaš (okres Detva), Kaplnská ulica. Dobrá kúpa, primeraná cena a čestné jednanie. Nie sme realitka. Rodinný dom sa nachádza asi 150 m vľavo od hlavnej cesty smerom Zvolen - Detva. 10-12 minút od Zvolena.

K domu patrí menšia murovaná hospodárska budova, kde predchádzajúci majitelia chovali ošípané a garáž, ktorá bolo využívaná ako dielňa (predchádzajúci majitelia nemali auto).

Dom

Dom je v celku zachovalý, po menších úpravách okamžite vhodný k bývaniu. Žiadúca je výmena drevených okien za plastové. Dom je veľmi vhodne situávaný na juho-východnú stranu, takže jeho predná strana celodenne vystavené slnku. Tesna za domom je záhrada a za ňou malý les a polia.

Dom je možné veľmi dobre využiť aj pre ubytovanie dvoch rodín.

Dom je napojený na vodovod a má zavedené plynové kúrenie.

 

Tvar

Dom má z časti rovnú, z časti sedlovú strechu. Bol určený na bývanie dvoch rodín.

Prízemie ponúka ubytovanie pre jednu rodinu. Je tam kuchyňa, veľká obývačka s krbom (ktorá sa po malej úprave dá rozdeliť na obývačku a spálňu), kúpeľňa, a špajza.

Medziposchodie a prvé poschodie dáva možnosť ubytovania pre ďalšiu rodinu. Je tam kuchyňa, obývačka, spálňa, 2 detské izby, špajza, kúpeľňa, WC.

Záhrada

Pozemok je obdĺžnikový s výmerou cca 8 árov. Končí v blízkom zmiešanom listnatom lese.

Záhrada je svahovitá, vysadená ovocnými stromami. Bola využívaná na pestovanie zemiakov, zeleniny a ovocia. Má potenciál byť zaujímavou okrasnou záhradou vo svahu.

Výhľad

Dom má krásny výhľad na celé okolie.

 

Priestor

Priestor je prepojený schodiskom.

Interiér

Prízemie ponúka ubytovanie pre jednu rodinu. Je tam kuchyňa, veľká obývačka s krbom (ktorá sa po malej úprave dá rozdeliť na obývačku a spálňu), kúpeľňa, a špajza.

Podlahy

Sú vo väčšine domu drevené.

 

Cena a kontakt

Cena domu je 55 000 eur, dohoda možná. Nie sme realitka ale majitelia. Kontaktujte nás na tel. 0903 401 839 alebo mailom na dana@eurohosta.com.